اخبار

«همه مدیران/کارآفرینان» باید برای «انقلاب عظیم دیجیتال» آماده شوند...
 

پیشرو باشیم!

بدینوسیله به اطلاع میرساند که در روزهای 12 و 13 دیماه سمینارکسب و کار در شهرستان سبزوار برگزار 'گردید.
 

شرکتی با وثیقه ملکی معتبر به ارزش تقریبی دو میلیارد تومان نیاز به سرمایه در قبال وثیقه و پرداخت سود معادل دوبرابر نرخ بانکی را متعهد میگردد. در صورت تمایل و کسب اطلاعات بیشتر نام و شماره تلفن خود را به ایمیل زیر ارسال فرمایید

به منظور نظارت بر فعالیتهای تولیدی از دارندگان مدرک از گروه منابع طبیعی یا کشاورزی جهت همکاری در شهرهای کرمان - اصفهان - شیراز دعوت بعمل میآورد .علاقه مندان با ارسال سوابق و مدارک و شماره تماس به ایمیل Dr.

به منظور ایجاد واحد بازرگانی و فروش محصولات کشاورزی نظیر نهالهای جنگلی و فضای سبز از علاقه مندانی که دارای سابقه کار بوده و آشنایی با محصولات کشاورزی داشته باشند جهت همکاری در دفتر مرکزی واقع در تهران دعوت بعمل میاورد .

سمینار کسب و کار و ارایه طرحهای تضمینی در شهرستان مشهد
زمان : 24 و 25 و 26 آذرماه       1 و 2 و3 دی ماه
برای رزرو یا شرکت در سمینار عدد 8 را به سامانه  3000408033 ارسال فرمایید.

کارگاه اشتغال قطعی با فروش و سود تضمینی در زمینه های گوناگون
مدرس:دکترعلی اصغر جهانگیری

دکتر جهانگیری هیچگونه کانالی در برنامه های ارتباطی از قبیل تلگرام واینستاگرام و... ندارد و کانال های موجود هیچ وابستگی به بنیاد و شخص دکتر جهانگیری ندارند.

در روز پنجشنبه 27 آبان و جمعه 28 آبان سمیناری رایگان در سالن شهید آوینی شهرستان بوشهر در ساعت 18تا 20 و 20 تا 22 برگزار میگردد.

برای  شرکت در سمینار عدد 20 را به سامانه 10004000400 ارسال نمایید.

بدینوسیله به اطلاع هموطنان عزیز میرساندکه این بنیاد جهت اجرای طرحهای کشاورزی نیاز به اجاره زمین با آب و حدالامکان محصور شده با هر متراژی در هر شهری از ایران دارد.